fondhg.io.ua :: Гостевая книга

 

Ваши сообщения автор сайта не принимает.
Всего 6 сообщений

 
 fondHG2020-02-08 19:31:53
Був би вдячний всім благодійникам ВБФ ім. Галини Гордасевич для внесення до реєстру подавати свої прізвища та імена тут.
 
 fondHG2015-03-13 00:40:16
З 1 березня 2015 року у Києві видавництво "Країна мрій" розпочало реалізацію 5-го перевидання книги Галини Гордасевич "Степан Бандера: людина і міф" з великим об'ємом додатків по темі книги. Прохання підтримати промоцію інформаційно-рекламного дійства щодо продажів книги в плані відзначення 31 березня 80-річчя письменниці.
 
 fondHG2012-05-14 12:59:39
Шановне панство, хто цікавиться творчістю Галини Гордасевич, прохання не соромитись і замовляти книги, які вказані як видані і наявні в продажу. Воно то є принтери і флешки - не маю нічого проти, проте і тут діє принцип туриста: хочеш погрітись коло вогнища - не забувай докидати до нього хмизу та дровець. Не така вже проблема вислати якісь 10 - 20 грн. за 2 - 3 збірочки з пересилкою по пошті, а це дозволить в майбутньому видати наступні книги, тому що не хочеться впадати в маразм і видавати нові стоси книг, коли ще попередні не розійшлись в люди.
Панове, культура - це ви. А справді культурна людина отримуючи щось духовно вартісне не ховає це в собі, як в скриню, але спрацьовує наче родючий грунт, який з одного зерня творить потужний колос повний нових зернин.
Я взагалі звик, що як хто захоче щось дати чи допомогти - той знайде як це зробити, тому не надто поспішаю подавати різні там рахунки та адреси: таж не в грошах справа - важить дія, підтримка, процес і свідчення того, що це комусь потрібно.
Отож закликаю не соромитись того, що вам хочеться стати людьми культурними і тим більше не стримуйте свого щирого бажання посприяти творенню нової української культури.
 
 fondHG2012-03-23 13:45:13
ОГОЛОШЕННЯ

30 БЕРЕЗНЯ 2012 Р. О 16 ГОД У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ БІБЛІОТЕЦІ ДЛЯ МОЛОДІ ТА ЮНАЦТВА (Пл. Ринок, 9) ПРОЙДЕ УРОЧИСТЕ ЗІБРАННЯ З НАГОДИ ВШАНУВАННЯ 77-ЛІТТЯ ВІДОМОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЬМЕННИЦІ ГАЛИНИ ГОРДАСЕВИЧ.

ОРГАНИЗАТОР ЗАХОДУ ДИРЕКТОР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ВИДАВНИЦТВА "КАМЕНЯР" ДМИТРО САПІГА ЗАПРОШУЄ НА ЗАХІД ВСІХ ШАНУВАЛЬНИКІВ ТВОРЧОСТІ ПИСЬМЕННИЦІ, А ТАКОЖ ПРОПОНУЄ ПРИДБАТИ ТРИТОМНИК ТВОРІВ ГАЛИНИ ГОРДАСЕВИЧ, ПРЕДСТАВЛЕННЯ ЯКОГО ПРОЙДЕ В ПРОЦЕСІ ПРОВЕДЕННЯ УРОЧИСТОСТЕЙ.

В ЗАХОДІ ВІЗЬМЕ УЧАСТЬ СИН ПИСЬМЕННИЦІ - БОГДАН ГОРДАСЕВИЧ
 
 fondHG2012-03-20 10:57:09
Видавничо-благодійний фонд імені Галини Гордасевич (ВБФ ГГ) запрошує до співпраці всіх щирих шанувальників українського слова і духу.

Мені, як сину присьменниці, що багато вже зробив і за життя мами, і після її смерті для розповсюдження її творів, не один раз доводилось казати наступне: "Шановна громадо, моя мама, як і кожен справжній письменник, писала свої твори для всіх людей, тому і тільки людям визначати вартість її творів, потрібність їх, а звідти, відповідно, і люди мають вшановувати пам’ять про письменницю. Не я, як син, повинен організовувати цей процес, бо ж мама не писала особисто для мене. Мій обов’язок: зберегти і оприлюднити все, що було зроблено Галиною Гордасевич, - це я і роблю"

Я буду щиро вітати і допомагати кожній добрій ініціативі чи якій-небудь допомозі мені в діяльності форнду.
Сподіваюсь і чекатиму на це.
Богдан Гордасевич
1 Роман2012-03-23 16:50:028 лет назад
 Пане Богдане! Погоджуюсь і щиро готовий підтримати Вашу ініціативу. У Тернополі, Кременці, Луцьку та Києві у фахових збірниках надруковані мої статті, присвячені особливостям ідіостилю Г. Гордасевич. Був би вдячний, якби Ви залишили мені свої контакти на e-mail: dracroma2008@ukr.net
З повагою Роман Дубровський, здобувач н. с. кандидата філологічних наукВаше сообщение

(jpg, gif, png) Для вставки фото с io.ua вписывайте URL адрес страницы с ним (https://io.ua/№№№№№№)
URL адреса автоматически преобразовываются в гиперссылки.
Ссылка на видео YouTube вида https://youtu.be/11-ти_значный_код_видео преобразовывается в плеер YouTube
Имя